В 12:30 часа на километър 60 на магистрала "Тракия" избухна кола

26.06.2024 / 13:30 2

Булфото

Извънредна ситуация се е разиграла на магистрала "Тракия" около 12.30 часа, видя Plovdiv24.bg. Инцидент е станал след тунела в посока Пловдив в района на 60-тия километър. По неясни до момента причини кола е избухнала в пламъци. Автомобилът е в аварийната лента.

Огънят е обхванал и сухи треви край аутобана. Заради инфарктната ситуация движението в района е било отцепено. Образувала се е колона от автомобили.

Все още не са ясни причините за огнения ад. Не се знае и има ли пострадали. Шофьорите да бъдат внимателни, тъй като гъст дим затруднява видимостта в тази част на магистралата.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
Радостин (преди 2 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Добре, че не е избухнала в тунела.
Всеки да си получи заслуженото !
2
0
Серж (преди 2 години)
Рейтинг: 251908 | Одобрение: 51308
Лошо! Много лошо...

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама