В Македония скочиха: Целта на ЕС е да ни българизира

15.05.2023 / 09:28 3

Кадър Нова

Още една прилика между българите и македонците - вярата в конспиративни теории, фалшиви новини и лесната манипулация. 

Голямата част от населението на Република Северна Македония не одобрява преговорната рамка, която правителството договори с Европейския съюз.

Според проучване на общественото мнение, повечето хора смятат, че тя поставя страната в подчинено положение и въвежда "българизация". Това становище е особено силно сред македонците и по-възрастните граждани, но не и сред албанците в страната - докато 70 процента от определящите се като македонци са против преговорната рамка, 75 процента от албанците я подкрепят.

Около половината от анкетираните смятат, че има голяма дезинформация по отношение на съдържанието на преговорната рамка. Има различни мнения по отношение на твърденията на опозицията, че е възможно предоговаряне на рамката, предаде БНР.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
0
kjk (преди 3 години)
Рейтинг: 216903 | Одобрение: 21673
Тия са много зле,не виждат по далеч от носа си! Техните мозъци сърбите са ги стерилизирали!!!
3
1
kris (преди 3 години)
Рейтинг: 638505 | Одобрение: 126090
Все пак трябва да им го признаем на макетата, че са истински смелчаци и комити.....Не е лесно да скочиш със събути гащи на заден ход.....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама