В САЩ обявиха тревога във военно-въздушна база в Аризона

23.01.2017 / 20:34 1

Тревога е обявена на военно-въздушната база „Дейвис-Монтен” в щата Аризона, съобщиха очевидци в социалните мрежи.

По непотвърдена информация, преди това се е чула безразборна стрелба, пише Блиц.

Базата е място, където се съхраняват консервирани много образци на американската авиационна техника- повече от 4400 образци. Сред тях са и 40 космически кораба.

Базата е напълно отцепена от сили за сигурност, забранен е достъпа на журналисти и външни лица на нейна територия. Към местните жители е отправен призив да си потърсят сигурни убежища и да не излизат на открито.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
1
kris (преди 9 години)
Рейтинг: 649689 | Одобрение: 129009
A тези самолети на снимката са Торнадо , на въоръжение в Англия , Италия , Саудитска Арабия и Германия......Намаме такива в САЩ......!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама