В Търговище! ФК Спартак се къса от пропуски, губи нещастно след гол накрая

19.11.2016 / 15:55 6

След като се скъса от пропуски, ФК Спартак изгуби нещастно с 1:2 от Светкавица в мач от XVI кръг на Трета лига – Североизточна лига в Търговище, който завърши преди минути.

Победния гол за домакините падна в 90-ата минута след меле. Преди това Светкаица излезе напред в 60-ата минута, а в 65-ата Радослав Монев изравни с първото си попадение за варненци.

Последваха куп пропуски на спартаклии. С гола се разминаха Пламен Иванов, Ивайло Русев и Милен Бабаджанов, който не успя да отбележи почти от голлинията.

Съставът на Спартак: Митко Недев, Петър Василев, Калоян Иванов, Вилиян Денчев, Давид Даражански (80 -Денис Драганов), Иван Добрев, Свилен Иванов (77 - Лоренцо), Радослав Монев, Ивайло Русев, Пламен Иванов, Милен Бабаджанов

Отвориха къщата, където никой не е живял 30 години: Това, което откриха в нея, наистина ги остави без думи!

ВЛЕЗ И ВИЖ!

Влез сега в най-бързорастящата група в България. Присъедини всички свои приятели във "Фейсбук" -

ТИ, РЕПОРТЕРЪТ! Снимай и пускай всичко свободно!

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!