Варненец в Морската: Котките са потънали в изобилие с гранулките, спряха да ловят мишките

01.06.2026 / 19:45 2

Коментари
1
4
cron1 (преди 1 седмица)
Рейтинг: 157941 | Одобрение: -22429
Kотките не ядат мишките - само си играят с тях и ги убиват!!!
Марио Кроненберг
2
1
уйчо (преди 1 седмица)
Рейтинг: 132272 | Одобрение: 8812
А, и таралежите похапват гранулки, хрупкат сладко, котките настрани, плъх не съм виждал, ама ако има, общинската фирма ДДД де й?

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама