Васил Божков: Г-н Гешев, кой решава и разрешава действията на прокуратурата?

24.06.2020 / 09:22 2

Редактор: Недко Петров

e-mail: [email protected]

Снимка: фейсбук

95 % от участвалите 51 хиляди души в анкетата на Васил Божков във Фейсбук отговарят с "Да" на въпроса "Трябва ли лицата Владислав Горанов и Бойко Борисов да бъдат отстранени от длъжност за рекет и злоупотреба с власт".

В тази връзка Васил Божков излезе с нов пост във Фейсбук този път към Главния прокурор Гешев:

"В демократичните страни народът избира и решава. В този случай е категоричен в мнението си.

ИГ непрекъснато тръби, че „компромиси няма да има за никой“. С бездействието си Прокуратурата го опровергава.

Законите нямат значение. Г-н Гешев, #КОЙ решава и разрешава действията на Прокуратурата?”, пише Божков.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
0
Варна (преди 6 години)
Рейтинг: 92131 | Одобрение: 38206
то много лесно може да се разбере. да се види телефона на КОЙ чатове матове и всичко ще е точно
"Защо ние убиваме децата?" - зададе въпроса през 1992 година един сръбски войник и сам отговори на него: "Понеже те някога ще порастат и ще дойдат да ни убият вече възрастни".
5
0
ас (преди 6 години)
Рейтинг: 168336 | Одобрение: 25991
много ме кафе гешев как всеки ден казва пред репортери че за прокуратурата няма недосегаем и в същото време няма един компетентен прокурор в цялата страна които да раследва издънките на финансовия министър.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама