Васил Божков: САЩ искат наведени политици, изпълняващи техните заповеди

06.06.2021 / 13:35 1

Снимка Фейсбук/Васил Божков

Васил Божков продължи с атаките срещу САЩ, след като те му наложиха санкции. Божков обясни и защо не се притеснява от закона "Магнитски".

Българско лято е в списъците на американската администрация, ДПС не е. Аз съм в списъците, Бойко Борисов - не.

САЩ пазят статуквото. Искат наведени политици, изпълняващи техните заповеди. Ние сме българи и ще защитаваме българските интереси.

#ЛятотоИдва #БъдетеСмели

PS: Не забравяйте, че закона”Магнитски” не важи на територията на ЕС. Законът “Магнитски” е създаден да защитава такива като мен, а не да ги репресира, написа Васил Божков в личния си профил във фейсбук.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
4
4
ПХК (преди 5 години)
Рейтинг: 16965 | Одобрение: -5255
Ако Васил Божков иска да стане политик, нека да се наведе, но първо да си внесе дължимите данъци в бюджета.
ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама