Важна среща в парламента заради дерогацията на "Лукойл"

23.10.2023 / 07:47 0

снимка Булфото, архив

Важна среща предстои да започне в парламента заради дерогацията на "Лукойл". Това ще бъде и основна тема на политическата сцена през тази седмица. 

На срещата се очаква да присъстват представители на партиите, които подкрепят правителството. Събират се Бойко Борисов, Делян Пеевски, Делян Добрев, Йордан Цонев, а също така са поканени премиерът Николай Денков и Асен Василев, припомня blagoevgrad24.bg. 

От "Продължаваме промяната“ настояват дерогацията да остане още една година, за да не се вдигнат цените на горивата. А от ГЕРБ обявиха, че внасят искане тя да бъде отменена веднага,

Другите партии засега не коментират темата. Очаквайте подробности.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама