Велислава Попова: Случаят с Борислав Михайлов показва, че прокуратурата все още е натискана
Редактор: Александър Дечев
Кадър: БТВ
Главният редактор на "Дневник" Велислава Попова смята, че случаят с привикването на президента на БФС Борислав Михайлов в прокуратурата, е показало, че в тази институция все още има намеса. Тя говори и за настоящото коалиционно правителство.
"Къщичката не е каменна, защото няма споразумение черно на бяло. Реформите заради, които се създаде тази сглобка, вътрешно не се случват. Това от миналата седмица с Борислав Михайлов, който светкавично беше привикан, тъй като прокуратурата се самосезира, означава, че прокуратурата е натискана и се активира в определени моменти. Надяваме се да ни опровергаят следващата седмица, ако наистина се случи разследване, за каквото знаем, че има нужда от години в БФС. Но БФС също е модел "Борислав Михайлов". Има модел "ГЕРБ", има модел "Пеевски", модел "Борислав Михайлов" и институциите, които продължават да не бъдат възстановени и реформирани, не могат да разградят тези модели", каза тя в предаването "Лице в лице" по БТВ.
"Борисов днес затова каза, че в момента няма алтернатива. Повече могат да бъдат притеснени подкрепящите "Продължаваме промяната-Демократична България".
Непрекъснато се примиряваме с по-малкото зло. Трябва да продължим да изискваме повече промени и реформи. Отнякъде трябва да започне да се поправя. Това циклене ще продължи", добави Попова.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

