Верижна катастрофа е станала в Испания. Загинал е 55-годишен българин

15.06.2021 / 22:00 0

Снимка Pexels

Трагичен инцидент отне живота на българин в чужбина. 55-годишен мъж от Монтана е загинал в тежка верижна катастрофа в Испания, съобщи днес агенция BulNews.

Пътният инцидент е станал в четвъртък, на 10 юни, около 15,30 часа, на път М-203 в Сан Фернандо де Енарес, между камион, микробус и лек автомобил. 55-годишният българин Христо Кръстев, който шофирал микробуса, пострадал най-тежко в сблъсъка и починал.

Наложило се е пожарникарите на Мадридска автономна област да го извадят, тъй като е бил затиснат при преобръщането на превозното средство. На мястото на катастрофата са били и лекари от Спешна помощ,  които са опитали да спасят българина, като са приложили реанимационни дейности, но без успех и само са констатирали смъртта му.

Причините за инцидента се разследват.


 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама