Версия на местни жители: Любовна драма стои зад убийството във Велинград

29.08.2022 / 09:03 1

Кадър Родопи.инфо

Първа предполагаема версия на местни жители във Велинград е, че любовни отношения са основата на убийството:

Има задържан за убийството на общинската съветничка от Велинград Екатерина Каферинова, съобщиха от полицията в Пазарджик. Това е 73-годишен мъж, който е подал сигнал за престъплението, пише standartnews.com.

Той е признал, че собственоръчно е убил жертвата в дома й. Посочил и къщата, в която е извършено престъплението, съобщава Нова ТВ.

Жертвата е познавала похитителя си от много години. Според местни жители двамата живеели на семейни начала.

Екатерина Каферинова е била удушена. Самата тя е много популярна във Велинград, но през годините е била обект на няколко посегателства. Преди време е била нападната от двама маскирани мъже и пребита, след това е била сплашена с поставено взривно устройство. Каферинова е на 72 години и няколко мандата е била общински съветник в града. Имала е собствен бизнес. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
Радостин (преди 3 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Въх, на 72 да те затрие любовник си е екшън отвсякъде.
Всеки да си получи заслуженото !

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама