Веселин Марешки инициира референдум за въвеждането на еврото в България

05.02.2020 / 15:19 4

Лидерът на "Воля" Веселин Марешки ще инициира провеждането на референдум с четири въпроса, единият от които е да бъде ли въведено еврото в България. Това обяви самият той в народното събрание, като съобщи, че се създава инициативен комитет, който да събира подписи, пише Econ.bg.

Другите въпроси са да има ли забрана неграмотни българи да гласуват и така да решават как да се управлява държавата; да се въведе ли видоенаблюдение в секциите при броенето на резултатите от изборите; както и искат ли хората България да бъде засипа с боклуци от целия свят.

"Отворени сме за всички български родолюбиви партии и неправителствено организации, за да се добавят и други въпроси?", каза още Веселин Марешки.
 
По закон при 200 хил. подписа от граждани праламентът е длъжен да разгледа искането за насрочване на референдум, а при 500 хил. е длъжен да го насрочи.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
0
:) (преди 6 години)
Рейтинг: 36841 | Одобрение: 8146
Бу хахахха... как ще се осереш с тоя референдум, като ти кажат хората - НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!! И те зачеркнат с Х! Ама да не мрънкаш после. .. да овърташ и мамиш. Като при Слави - гласували негласували - няма да мине!
4
0
айки (преди 6 години)
Рейтинг: 24100 | Одобрение: 7585
   а бееее дръндюююю мамин...я се скрий.....
4
0
gugutka (преди 6 години)
Рейтинг: 50998 | Одобрение: 22403
Този вече е пешка.
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
2
0
Варна (преди 6 години)
Рейтинг: 92131 | Одобрение: 38206
какъв референдум, като никой не ни дава да приемем еврото. това е все едно референдум за шенген да пуснеш.
"Защо ние убиваме децата?" - зададе въпроса през 1992 година един сръбски войник и сам отговори на него: "Понеже те някога ще порастат и ще дойдат да ни убият вече възрастни".

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама