Веселин Тодоров: Гласуването с машини няма да е по-различно за избирателя от вотовете досега
Редактор: Юлия Георгиева
кадър Нова тв
Имаме покана от ЦИК да поддържаме машините за гласуване по време на изборния процес, но все още нямаме договор. Но е въпрос на няколко документа, които ще изготвим буквално в рамките на утрешния ден.
Това коментира пред Нова нюз Веселин Тодоров, изп. директор Сиела Норма.
Така че ние ще поддържаме машините, ще направим някои софтуерни доразработки, ще се занимаем и с частичните местни избори на 9 и 23 октомври, така че цената по договора включва и тази услуга, както и транспорта на машините, инсталирането и така нататък, посочи той.
Ще направим малки доработки на софтуера, на самия интерфейса и в резултатните файлове. А иначе нищо няма да се промени в начина на използване на софтуера, на начина на броене, на начина на въвеждане на данни от страна на избирателя, посочи той.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

