Ветераните на Черно море втори, титлата отново е за Витоша

08.06.2021 / 19:33 0

Снимки Фейсбук, Radoslav B. Avlavidov, "Петел"

Ветераните на Черно море завършиха на второ място в държавното първенство по футбол. На финала на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора „моряците“ изгубиха от Витоша (Бистрица) с 1:3.

Георги Пеев откри за Витоша, а в продължението на първото полувреме Йордан Върбанов направи 2:0. След почивката Тодор Каменов намали от дузпа, а в даденото от рефера 3-минутно продължение Емил Гъргоров оформия крайния резултат и донесе пета поредна титла на Витоша.

„За нас по-добро беше второто полувреме. Преди да намалим от дузпа отмениха гол на Тошко Каменов, а при 1:2 Владо Гочев изпусна две чисти положения. Накрая се хвърлихме в атака, тъй като гонехме изравняване и получихме трети гол в продължението, който беше без значение. Витоша са добър отбор с известни имена в състава – Гошо Пеев, Йовов, Гъргоров, Светльо Петров, Божов, бившите спартаклии Енгибаров, Бобъра и Данчо Върбанов, както и бившият черноморец Гошо Гинчев. Той беше капитан на съперника и лично ни поздрави за добрата игра“, каза за „Петел“ Петър Петров, който води Черно море заедно със Стефан Богомилов и Милен Бакърджиев.

За второто място варненци бяха наградени с купа и сребърни медали.

Съставът на Черно море: Неделчо Добрев, Митко Илиев, Пламен Панайотов, Веселин Бранимиров, Марин Димитров, Георги Дамянов, Станислав Стоянов, Петър Костадинов, Бойко Каменов, Тодор Каменов, Мартин Христов (15 – Владо Гочев, Калоян Филатов, Митко Пантев, Диян Атанасов, Емил Бояджиев).

Съобщете ни, ако видите грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .

Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg