Везенков не влезе в игра при успех на Сакраменто в НБА

30.12.2023 / 08:32 0

Кадър: Youtube

Александър Везенков остана резерва при победата на Сакраменто Кингс със 117:110 при гостуването на Атланта Хоукс в мач от редовния сезон на НБА.

С победата "кралете" прекъснаха негатината серия от две последователни загуби и поеха глътка въздух преди схватката на връх нова година срещу Мемфис Гризлис. Отборът на Везенков продължава да държи петото място в Западната конференция с баланс от 18-12, колкото има и четвъртият ЛА Клипърс. Лидер е Минесота Тимбъруувс с актив от 23-7, предава БНР.

Атланта от своя страна продължи сриването си и записа четвърто последователно поражение. Хоукс се намират на единадесета позиция в подреждането на Изчточната конференция с баланс 12-19, като на десетото място, което е първото възможно, даващо право на участие в плейофите, се намира Чикаго Булс с 14-19.