Виктор си даде сметка: Ако си с правилния човек, и ден е достатъчен

30.04.2025 / 22:02 1

Редактор: Юлия Георгиева, кадър бТВ

Липсва ми време, липсва ми време на съпреживяване. Но пък може би това е оправдание, защото ако си с правилния човек и ден е достатъчен, за да го разбереш. Дори един момент, един поглед, че този човек е твоят. 

Това коментира Виктор, който трябва да избира между Клаудия и Любомира. 

За мен Клаудия е една умна жена. Тя си казва нещата. За мен тя не е спокойна, посочи той.

Харесва ми колко е желерен, защото се чувствам много леко около него. Харесва ми, че Виктор е забавен, че има чувство за хумор, че е страстен, коментира в отговор Клаудия.

Притеснявам се, че привличането може да е толкова силно, че да се изпусне главната душевна връзка. Смятам, че две души трябва да се уважа преди това да се случи с телата, посочи Виктор. 

Рядко съм виждал някого да плаче от щастие. Самият аз никога не съм плакал по този начин. Знам, че има по-емоционални хора, но смятам, че за да ми се каже такова нещо в очите, значи много, сподели той.

Не съм имала такава тръпка досега към друг човек, разкри 23-годишната актриса. 

Чак ми се повръща, добави тя. 

Искам още и още от нея, като наркотик е. Чувствам се много добре в нейната компания, отвърна той.

Такова нещо досега не съм чувала от нито един мъж, отвърна тя.

Смятам, че в каквото и да я поведа, тя ще е ок, коментира той.

 


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
3
0
kris (преди 7 месеца)
Рейтинг: 541723 | Одобрение: 101523
Глупости....Години ми взе да сваля жена си...После се оказа, че жените са като медалите....Първо се бориш със зъби нокти за тях, а после ти висват на врата !!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама