Вижте програмата на Спартак във Втора лига

12.06.2019 / 14:17 0

Източник: bulgarian-football.com

Стана ясна цялата програма на Спартак за новия сезон 2019/2020 във Втора лига. Варненци почват срещу Нефтохимик в Бургас, приемат Хебър и гостуват на ЦСКА 1948 в София.

Цялата програма на Спартак:

I кръг

20 юли 2019 г., събота:
Верея (Стара Загора) – Пирин (Благоевград)
Септември (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Литекс (Ловеч) – Локомотив (Горна Оряховица)
Черноморец (Балчик) – Поморие (Поморие)
Кариана (Ерден) – Монтана 1921 (Монтана)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спартак 1918 (Варна)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Спартак (Плевен)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив София 1929 (София)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Гълъбово) 

II кръг

Пирин (Благоевград) – Ботев (Гълъбово)
Локомотив София 1929 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Спартак (Плевен) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Спартак 1918 (Варна) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Монтана 1921 (Монтана) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Поморие (Поморие) – Кариана (Ерден)
Локомотив (Горна Оряховица) – Черноморец (Балчик)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Литекс (Ловеч)
Верея (Стара Загора) – Септември (София) 

III кръг

Септември (София) – Пирин (Благоевград)
Литекс (Ловеч) – Верея (Стара Загора)
Черноморец (Балчик) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Кариана (Ерден) – Локомотив (Горна Оряховица)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Поморие (Поморие)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Монтана 1921 (Монтана)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Спартак 1918 (Варна) 
Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак (Плевен)
Ботев (Гълъбово) – Локомотив София 1929 (София) 

IV кръг

Пирин (Благоевград) – Локомотив София 1929 (София)
Спартак (Плевен) – Ботев (Гълъбово)
Спартак 1918 (Варна) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Монтана 1921 (Монтана) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Поморие (Поморие) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик 1962 (Бургас)

Струмска слава 1927 (Радомир) – Кариана (Ерден)
Верея (Стара Загора) – Черноморец (Балчик)
Септември (София) – Литекс (Ловеч) 

V кръг

Литекс (Ловеч) – Пирин (Благоевград)
Черноморец (Балчик) – Септември (София)
Кариана (Ерден) – Верея (Стара Загора)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив (Горна Оряховица)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Поморие (Поморие)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Монтана 1921 (Монтана)
Ботев (Гълъбово) – Спартак 1918 (Варна) 
Локомотив София 1929 (София) – Спартак (Плевен) 

VI кръг

Пирин (Благоевград) – Спартак (Плевен)
Спартак 1918 (Варна) – Локомотив София 1929 (София)
Монтана 1921 (Монтана) – Ботев (Гълъбово)
Поморие (Поморие) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Локомотив (Горна Оряховица) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Верея (Стара Загора) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Септември (София) – Кариана (Ерден)

Литекс (Ловеч) – Черноморец (Балчик) 

VII кръг

Черноморец (Балчик) – Пирин (Благоевград)
Кариана (Ерден) – Литекс (Ловеч)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Септември (София)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Верея (Стара Загора)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Гълъбово) – Поморие (Поморие)
Локомотив София 1929 (София) – Монтана 1921 (Монтана)
Спартак (Плевен) – Спартак 1918 (Варна) 

VIII кръг

Пирин (Благоевград) – Спартак 1918 (Варна) 
Монтана 1921 (Монтана) – Спартак (Плевен)
Поморие (Поморие) – Локомотив София 1929 (София)
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Гълъбово)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Верея (Стара Загора) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Септември (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Литекс (Ловеч) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Черноморец (Балчик) – Кариана (Ерден) 

IX кръг

Кариана (Ерден) – Пирин (Благоевград)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Черноморец (Балчик)–
Хебър 1918 (Пазарджик) – Литекс (Ловеч)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Септември (София)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Верея (Стара Загора)
Ботев (Гълъбово) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Локомотив София 1929 (София) – Локомотив (Горна Оряховица)
Спартак (Плевен) – Поморие (Поморие)
Спартак 1918 (Варна) – Монтана 1921 (Монтана) 

X кръг

Пирин (Благоевград) – Монтана 1921 (Монтана)
Поморие (Поморие) – Спартак 1918 (Варна) 
Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак (Плевен)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Локомотив София 1929 (София)
Верея (Стара Загора) – Ботев (Гълъбово)
Септември (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Литекс (Ловеч) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Черноморец (Балчик) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Кариана (Ерден) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 

XI кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Пирин (Благоевград)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Кариана (Ерден)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Черноморец (Балчик)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Литекс (Ловеч)
Ботев (Гълъбово) – Септември (София)
Локомотив София 1929 (София) – Верея (Стара Загора)
Спартак (Плевен) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Спартак 1918 (Варна) – Локомотив (Горна Оряховица)
Монтана 1921 (Монтана) – Поморие (Поморие) 

XII кръг

Пирин (Благоевград) – Поморие (Поморие)
Локомотив (Горна Оряховица) – Монтана 1921 (Монтана)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Спартак 1918 (Варна) 
Верея (Стара Загора) – Спартак (Плевен)
Септември (София) – Локомотив София 1929 (София)
Литекс (Ловеч) – Ботев (Гълъбово)
Черноморец (Балчик) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Кариана (Ерден) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Хебър 1918 (Пазарджик) 

XIII кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Благоевград)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Кариана (Ерден)
Ботев (Гълъбово) – Черноморец (Балчик)
Локомотив София 1929 (София) – Литекс (Ловеч)
Спартак (Плевен) – Септември (София)
Спартак 1918 (Варна) – Верея (Стара Загора)
Монтана 1921 (Монтана) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Поморие (Поморие) – Локомотив (Горна Оряховица) 

XIV кръг

Пирин (Благоевград) – Локомотив (Горна Оряховица)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Поморие (Поморие)
Верея (Стара Загора) – Монтана 1921 (Монтана)
Септември (София) – Спартак 1918 (Варна) 
Литекс (Ловеч) – Спартак (Плевен)
Черноморец (Балчик) – Локомотив София 1929 (София)
Кариана (Ерден) – Ботев (Гълъбово)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Лудогорец 1945 II (Разград)

Хебър 1918 (Пазарджик) – ФК ЦСКА 1948 (София) 

XV кръг

ФК ЦСКА 1948 (София) – Пирин (Благоевград)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Ботев (Гълъбово) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Локомотив София 1929 (София) – Кариана (Ерден)
Спартак (Плевен) – Черноморец (Балчик)
Спартак 1918 (Варна) – Литекс (Ловеч)
Монтана 1921 (Монтана) – Септември (София)
Поморие (Поморие) – Верея (Стара Загора)
Локомотив (Горна Оряховица) – Струмска слава 1927 (Радомир) 

XVI кръг

Пирин (Благоевград) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Верея (Стара Загора) – Локомотив (Горна Оряховица)
Септември (София) – Поморие (Поморие)
Литекс (Ловеч) – Монтана 1921 (Монтана)
Черноморец (Балчик) – Спартак 1918 (Варна) 
Кариана (Ерден) – Спартак (Плевен)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив София 1929 (София)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Ботев (Гълъбово)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) 

XVII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Пирин (Благоевград)
Ботев (Гълъбово) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Локомотив София 1929 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Спартак (Плевен) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Спартак 1918 (Варна) – Кариана (Ерден)
Монтана 1921 (Монтана) – Черноморец (Балчик)
Поморие (Поморие) – Литекс (Ловеч)
Локомотив (Горна Оряховица) – Септември (София)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Верея (Стара Загора) 

XVIII кръг

Пирин (Благоевград) – Верея (Стара Загора)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Септември (София)
Локомотив (Горна Оряховица) – Литекс (Ловеч)
Поморие (Поморие) – Черноморец (Балчик)
Монтана 1921 (Монтана) – Кариана (Ерден)
Спартак 1918 (Варна) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Спартак (Плевен) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Локомотив София 1929 (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Ботев (Гълъбово) – Лудогорец 1945 II (Разград) 

XIX кръг

Ботев (Гълъбово) – Пирин (Благоевград)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив София 1929 (София)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Спартак (Плевен)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Спартак 1918 (Варна) 
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Монтана 1921 (Монтана)
Кариана (Ерден) – Поморие (Поморие)
Черноморец (Балчик) – Локомотив (Горна Оряховица)
Литекс (Ловеч) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Септември (София) – Верея (Стара Загора) 

XX кръг

Пирин (Благоевград) – Септември (София)
Верея (Стара Загора) – Литекс (Ловеч)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Черноморец (Балчик)
Локомотив (Горна Оряховица) – Кариана (Ерден)
Поморие (Поморие) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Монтана 1921 (Монтана) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Спартак 1918 (Варна) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Спартак (Плевен) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Локомотив София 1929 (София) – Ботев (Гълъбово) 

XXI кръг

Локомотив София 1929 (София) – Пирин (Благоевград)
Ботев (Гълъбово) – Спартак (Плевен)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак 1918 (Варна) 

ФК ЦСКА 1948 (София) – Монтана 1921 (Монтана)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Поморие (Поморие)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив (Горна Оряховица)
Кариана (Ерден) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Черноморец (Балчик) – Верея (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) – Септември (София) 

XXII кръг

Пирин (Благоевград) – Литекс (Ловеч)
Септември (София) – Черноморец (Балчик)
Верея (Стара Загора) – Кариана (Ерден)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Локомотив (Горна Оряховица) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Поморие (Поморие) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Монтана 1921 (Монтана) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Спартак 1918 (Варна) – Ботев (Гълъбово)
Спартак (Плевен) – Локомотив София 1929 (София)

XXIII кръг

Спартак (Плевен) – Пирин (Благоевград)
Локомотив София 1929 (София) – Спартак 1918 (Варна)
Ботев (Гълъбово) – Монтана 1921 (Монтана)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Поморие (Поморие)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив (Горна Оряховица)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Верея (Стара Загора)
Кариана (Ерден) – Септември (София)
Черноморец (Балчик) – Литекс (Ловеч)

XXIV кръг

Пирин (Благоевград) – Черноморец (Балчик)
Литекс (Ловеч) – Кариана (Ерден)
Септември (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Верея (Стара Загора) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Струмска слава 1927 (Радомир) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Локомотив (Горна Оряховица) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Поморие (Поморие) – Ботев (Гълъбово)
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив София 1929 (София)
Спартак 1918 (Варна) – Спартак (Плевен) 

XXV кръг

Спартак 1918 (Варна) – Пирин (Благоевград)
Спартак (Плевен) – Монтана 1921 (Монтана)
Локомотив София 1929 (София) – Поморие (Поморие)
Ботев (Гълъбово) – Локомотив (Горна Оряховица)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Струмска слава 1927 (Радомир)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Верея (Стара Загора)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Септември (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Литекс (Ловеч)
Кариана (Ерден) – Черноморец (Балчик) 

XXVI кръг

Пирин (Благоевград) – Кариана (Ерден)
Черноморец (Балчик) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Литекс (Ловеч) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Септември (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Верея (Стара Загора) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Ботев (Гълъбово)
Локомотив (Горна Оряховица) – Локомотив София 1929 (София)
Поморие (Поморие) – Спартак (Плевен)
Монтана 1921 (Монтана) – Спартак 1918 (Варна) 

XXVII кръг

Монтана 1921 (Монтана) – Пирин (Благоевград)
Спартак 1918 (Варна) – Поморие (Поморие)
Спартак (Плевен) – Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив София 1929 (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Ботев (Гълъбово) – Верея (Стара Загора)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Септември (София)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Литекс (Ловеч)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Черноморец (Балчик)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Кариана (Ерден) 

XXVIII кръг

Пирин (Благоевград) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Кариана (Ерден) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Черноморец (Балчик) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Литекс (Ловеч) – Лудогорец 1945 II (Разград)

Септември (София) – Ботев (Гълъбово)
Верея (Стара Загора) – Локомотив София 1929 (София)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Спартак (Плевен)
Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак 1918 (Варна) 
Поморие (Поморие) – Монтана 1921 (Монтана) 

XXIX кръг

Поморие (Поморие) – Пирин (Благоевград)
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив (Горна Оряховица)
Спартак 1918 (Варна) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Спартак (Плевен) – Верея (Стара Загора)
Локомотив София 1929 (София) – Септември (София)
Ботев (Гълъбово) – Литекс (Ловеч)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Черноморец (Балчик)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Кариана (Ерден)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Нефтохимик 1962 (Бургас)

XXX кръг

Пирин (Благоевград) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Кариана (Ерден) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Черноморец (Балчик) – Ботев (Гълъбово)
Литекс (Ловеч) – Локомотив София 1929 (София)
Септември (София) – Спартак (Плевен)
Верея (Стара Загора) – Спартак 1918 (Варна) 
Струмска слава 1927 (Радомир) – Монтана 1921 (Монтана)
Локомотив (Горна Оряховица) – Поморие (Поморие) 

XXXI кръг

Локомотив (Горна Оряховица) – Пирин (Благоевград)

Поморие (Поморие) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Монтана 1921 (Монтана) – Верея (Стара Загора)
Спартак 1918 (Варна) – Септември (София)
Спартак (Плевен) – Литекс (Ловеч)
Локомотив София 1929 (София) – Черноморец (Балчик)
Ботев (Гълъбово) – Кариана (Ерден)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик) 

XXXII кръг

Пирин (Благоевград) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Ботев (Гълъбово)
Кариана (Ерден) – Локомотив София 1929 (София)

Черноморец (Балчик) – Спартак (Плевен)
Литекс (Ловеч) – Спартак 1918 (Варна) 
Септември (София) – Монтана 1921 (Монтана)
Верея (Стара Загора) – Поморие (Поморие)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Локомотив (Горна Оряховица) 

XXXIII кръг

Струмска слава 1927 (Радомир) – Пирин (Благоевград)
Локомотив (Горна Оряховица) – Верея (Стара Загора)
Поморие (Поморие) – Септември (София)
Монтана 1921 (Монтана) – Литекс (Ловеч)
Спартак 1918 (Варна) – Черноморец (Балчик)

Спартак (Плевен) – Кариана (Ерден)
Локомотив София 1929 (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Ботев (Гълъбово) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Лудогорец 1945 II (Разград) – ФК ЦСКА 1948 (София) 

XXXIV кръг

Пирин (Благоевград) – Лудогорец 1945 II (Разград)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Ботев (Гълъбово)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив София 1929 (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спартак (Плевен)
Кариана (Ерден) – Спартак 1918 (Варна)
Черноморец (Балчик) – Монтана 1921 (Монтана)
Литекс (Ловеч) – Поморие (Поморие)
Септември (София) – Локомотив (Горна Оряховица)
Верея (Стара Загора) – Струмска слава 1927 (Радомир) 

 

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2019 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама