Владо Карамазов: Може да изглеждам така, но не съм мачо

11.02.2025 / 15:45 0

кадри bTV

редактор Веселин Златков 

Актьорът Владимир Карамазов заяви по bTV, че съдбата на различните от общите схващания хора за него са най-важната тема в момента. Той участва в централната мъжка роля в нова постановка на пиесата „Трамвай „Желание”, където присъства този проблем, но той го вижда и покрай заниманието си с фотография.

„Различните, чувствителните хора много бързо биват смачквани от останалите”, коментира Карамазов. Той смята, че социалните мрежи имат огромна вина за това, защото хората се нападат там без да се познават и без да знаят нищо за животите ти.

Актьорът разкри също, че в последно време чувството му за справедливост се е засилило до крайност.

Не съм клишето за мачо, подчерта Владимир Карамазов. „Може понякога да изглеждам така, но съм далеч от това мислене и поведение”, обясни той.

За сметка на обществената сфера, актьорът е вече много по-спокоен в професионално отношение. Опитът от театъра взе да ми се отплаща, заяви Карамазов.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама