Внимание! Потресена Варненка разказа: Млад мъж се хвърли пред колата ми! Искаше да ми...
Варненка публикува в социалните мрежи неин разказ за момче, който се е опитал да инсценира катастрофа. "Петел" публикува разказа, за да са наясно повече шофьори. Ето какво написа тя:
"Искам да предупредя повече хора. Днес в Района на Чаталджа / зад бинго Мустанг/ преживях ужас. Потегляйки от паркинга зад мен изскочи момче, което първоначално помислих, че не съм видяла. Извиних се и направих опит да потегля втори и трети път, а той все ми се пречкаше. Накрая се ядосах и тръгнах напред, заобикаляйки. Тогава момчето се втурна да пресече напряко и да ме пресрещне. После осъзнах, че не че аз не съм го видяла, а той просто се опитваше да инсцинира ситуация, че аз го блъскам. Бъдете внимателни. Нормално изглеждащо младо момче, около не повече от 25 -27 години".
Това предизвика хиляди гневни коментари, но доста от тях потвърждават, че това момче е правило и други такива опити. Дори неведнъж е искало пари след такава сцена.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

