Внимание, шофьори: До 70 км/ч ограничиха скоростта в участък на "Хемус" край Варна от днес

19.03.2025 / 08:07 0

снимка: АПИ

От днес, 19 март, скоростта на движение в 400 м участък на АМ „Хемус“, в посока София, в района на Игнатиево се ограничава до 70 км/ч. Временната организация на движението е за ремонт на общински надлез при 418-ти км на магистралата. С напредването на ремонта по съоръжението ще бъде намалена скоростта и в платното за Варна. Срокът на временната организация за ремонта на съоръжението, извършван от община Аксаково, е до 9 април, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".

АПИ апелира шофьорите да пътуват внимателно, да следват стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите пътуващи.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка и зимното поддържане на републиканската мрежа от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама