Водещата Невена Василева също напуска "Нова телевизия": Довиждане, NOVA! Беше ми приятно, но преди

28.08.2020 / 12:40 1

Кадър Нова тв

Водещата на новините Невена Василева обяви във Facebook профила си, че напуска Нова телевизия. Тя уточни, че не е уволнена, съкратена или напуснала, а е излязла в много дълъг неплатен отпуск, след който няма да се върне в телевизията.

Василева не посочва конкретната причина за решението си, но признава: „Имаше 2-ма/3-ма, които ми помогнаха да го взема. Благодаря им и им желая здраве и дълголетие“.


„Дали ще се върна? Чудо трябва да стане, за да се върна!... а и чудесата са за малките...“, заяви водещата. „Завинаги или засега - довиждане, NOVA! Беше ми приятно, но преди. Идват цветните дни“, написа още тя.

Невена Василева е поредната напуснала Нова телевизия. Последната, която се раздели с медията, бе Марина Стоименова. По-рано бяха прекратени договорите на Мира Иванова, Галя Щърбева и Валдес Радев. От телевизията си тръгнаха и Марин Николов и Аделина Радева. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
1
Кака Слонка (преди 5 години)
Рейтинг: 21775 | Одобрение: 935
При ГЕРБ и лизачите на фекалии ала Киро е така
ВСЕКИ КОЙТО МИ ДИСЛАЙКНЕ КОМЕНТАР МАЙКА МУ ДА УМРЕ ДО 2 ДНИ И ДА АКО ИМА ДЕТЕ ДА ГО ПОГРЕБЕ ДО 3 ДНИ!!!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама