Военният министър: Шефът на държавна фирма във Варна е получил 96 хиляди лева възнаграждения

03.02.2023 / 11:06 4

Булфото

Изпълнителният директор на ТЕРЕМ холдинг е получил 131 190 лв. възнаграждения за 2022 г. Това заявява служебният военен министър Димитър Стоянов, в отговор на депутатски въпрос.

ТЕРЕМ е държавна компания на Министерство на отбраната, специализирана в извършването на ремонт, модернизиране на военна техника.

ТЕРЕМ холдинг има общо 6 дъщерни дружества - във Варна, Велико Търново, Костенец, Търговище и две в София, уточнява БГНЕС.

Впечатление прави това, че управителят на дъщерното дружество във Варна е получил 96 969 лв. възнаграждения за изминалата 2022 г. Останалите управители са получили по около 60 000 лв. възнаграждения.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
1
Радостин (преди 3 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Шефът е от ГЕРБ не е получил, а си ги написал и ОТКРАДНАЛ, както прави всеки гербаджия.
Всеки да си получи заслуженото !
3
0
Серж (преди 3 години)
Рейтинг: 246810 | Одобрение: 50125
В Лъджата се краде на едро!!! Иначе заводът вече е почти загинал...Искаха да го купят от една гръцка кораборемонтна фирма - Хеленика изцяло, но МО не разреши...
4
1
Off Road (преди 3 години)
Рейтинг: 60092 | Одобрение: 14192
Начи, директора за завод Терем получава заплата от 7300 месечно. И кво? Много му е, защото е държавна работа? Дали краде като другите?

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама