Втори случай с допинг в Рио
Ирландският боксьор Майкъл О'Райли е вторият спортист на Олимпийските игри, който беше уличен в употреба на забранени вещества.
22-годишният боксьор бе сочен като претендент за медали в Рио, но сега е дисквалифициран заради положителна допинг проба, предава Блиц. Все пак той може да настоява за отваряне на "Б" пробата и евентуално да обжалва.
Това е втори случай с допинг на Игрите, след като преди няколко дни в нарушение бе хваната италианската състезателка по плажен волейбол Виктория Орси Тот.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

