Вторият отбор на Спартак загуби в Русе

23.07.2021 / 21:24 0

Снимка: Утро Русе

Вторият отбор на Спартак изгуби от Дунав с 1:7 в контролен мач в Русе, игран на стадион "Дунав".

Още в първата минута Драгош Фърцулеску откри резултата, а в седмата домакините поведоха с 2:0 с попадение на Джан Хасан.

След почивката последваха бързи три гола на Йордан Димитров, а след това се разписаха Преслав Петров и Александър Виденов. В предпоследната минута Тугай Неджет реализира почетното попадение за варненския тим.

Както е известно, Спартак II ще играе в новото първенство на Трета лига - Североизточна група.

Жребият за програмата ще се тегли на 30 юли.