Япония - Неймар 0:4

14.10.2014 / 16:11 1

Бразилия разби с 4:0 Япония в контролна среща, състояла се пред повече от 55 хиляди зрители в Сингапур. Над всички в проверката беше Неймар, който вкара всичките голове във вратата на "самураите". Звездата от Барселона се разписа в 18-ата, 48-ата, 77-ата и 81-ата минути, пише Блиц.

Неймар изигра много силен мач, като освен головете, веднъж удари греда. Именно той участваше във всичко запомнящо се за Бразилия. За "Селесао" това е четвърта победа от четири мача след световното първенство и назначаването за селекционер на Карлос Дунга. Както е известно, само преди дни бразилците надиграха с 2:0 и големия си съперник Аржентина, като проверката беше в Пекин.

Срещу "самураите" днес Неймар беше неудържим. В атака 22-годишният голмайстор си парнира с Диего Тардели от Атлетико (Минейро), който с две попадения донесе успеха над Меси и компания.

Япония - Бразилия 0:4
0:1 Неймар (18), 0:2 Неймар (48), 0:3 Неймар (77), 0:4 Неймар (81)

Япония: Ейджи Кавашима, Масато Моришиге, Готоку Сакай, Цакаса Шиотани, Косуке Оте, Гаку Шибасаки, Риота Мориока, Таиши Тагачи, Жуня Танака, Шинджи Оказаки, Кобаяши

Бразилия: Джеферсън, Филипе Луис, Жил, Миранда, Данило, Оскар, Вилиян, Елиас, Луис Густаво, Диего Тардели, Неймар