Ясна е причината за напускането на Георги Тошев от БТВ

02.10.2025 / 22:09 0

Кадър БТВ

Журналистът Георги Тошев обяви официално, че напуска bTV, в която работеше през последните 25 години.

Причината, която изтъкна е, че не може да бъде в едно предаване с Венета Райкова, тъй като нейното поведение в ефир не отговаря на журналистическите стандарти.

По думите му стилът на Райкова е по-скоро в жанра на развлекателното предаване "Горещо", което не съответства на концепцията за сутрешното шоу.

Тошев припомни, че Райкова е поканена да заеме мястото на Зейнеб Маджурова, която напусна след миналогодишния сезон.

Продуцентът уточни още, че с напускането му част от екипа на "Преди обед" също ще се оттегли. Повод за реакцията му станал разговор между Райкова и фолкпевицата Мария, която беше гост-коментатор в предаването заедно с проф. Йонко Мерменски.

Певицата заявила, че не се познава лично с Тошев и участието ѝ в ефира се дължи единствено на приятелството ѝ с водещата, написаха от hotnews.bg.

Ето и част от самото предаване:

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама