Юноша на Черно море с гол за националния U18 срещу Украйна

22.03.2019 / 08:03 3

Юношата на Черно море Денислав Ангелов се отчете с гол за националния отбор до 18 години при успеха с 3:0 срещу Украйна в контролна среща играна на стадион “Христо Ботев” в Благоевград.

Младият талант от академията на “моряците” се появи в игра на почивката и само след 20 минути на терена успя да открие резултата. Той реализира, след като бе изведен сам срещу вратаря на украинския тим и плъзна топката покрай него.

В 86-ата минута след изпълнение на пряк свободен удар, влезлият като резерва Шамиш от Украйна си отбеляза автогол, а две минути по-късно Патрик-Габриел Галчев простреля вратаря от фаул, за да фиксира и крайния резултат.

В националния тим е още един юноша на Черно море – Даниел Стоянов, който обаче не взе участие в тази среща. Двамата са част от тима на “моряците”, който е лидер в Елитната група до 19 години.