Юношите на Спартак завършиха годината с равен срещу Левски

05.12.2019 / 13:48 0

Юношите младша възраст на Спартак направиха 1:1 срещу Левски в последния си мач за годината. Отложената среща от  Елитна група до 17 години се игра на изкуствения терен на Спортпалас.

В 6-ата минута Алеко Димитров изведе домакините напред с точно изпълнена дузпа, но в началото на второто полувреме „сините” изравниха и ще зимуват на трето място.

„Много добро представяне на момчетата. Можехме да поведем и с 2:0, но нямахме шанс в завършващия удар. Като цяло обаче съм доволен от играта ни.”, заяви за „Петел” треньорът на спартаклии Стефан Дончев.

Съставът: Илиан Илиев, Павел Труфев, Мартин Янакиев, Велислав Боев, Георги Дичев, Александър Янчев, Ивайло Атанасов, Давид Денчев, Алеко Димитров, Александър Йорданов, Антонио Петков (Десислав Златков, Жоро Янчев, Пламен Иванов, Тихомир Христов).

Спартаклии зимуват на 14-то място с 9 точки, постигнати след 2 побди, 3 равенства и 10 загуби, с 5 повече от първия изпадащ Левски-Раковски.