Жена пропадна от леглото си вдън земя докато спеше, още не могат да я открият

29.06.2017 / 16:18 0

В Китай продължава издирването на жена, която през нощта докато спеше се провали в бездънна карстова яма, зейнала внезапно под дома ѝ.  Инцидентът станал в село Шичжулин до гр. Лянюан в провинция Хунан. Изчезването на 45-годишната Чен Цзяоян било установено от съпруга ѝ, когато той се върнал от работа сутринта на 24 юни, съобщава South China Morning Post, цитиран от Блиц.

В стаята на жена си той видял дупка с диаметър около 3 метра. Чен била изчезнала заедно с хладилника и вентилатора, но леглото ѝ си стояло на мястото. Служителите от спасителната група стигнали на дълбочина 15 метра в дупката, но от Чен нямало следа. Наложило се спасителната операция да бъде прекратена, тъй като възникнала опасност от срутване не само на стените на ямата и на къщата, но и на околните постройки, които започнали частично да се разрушават. Според специалистите причината за тежкия инцидент е, че под къщата имало много подземни пещери и реки. Да се строи на такова място било крайно рисковано и опасно.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама