Жена с тежка съдба и уникален глас ще представи Русия на „Евровизия 2017”

13.03.2017 / 12:25 1

Представител на Русия на тазгодишната „Евровизия”, която ще се състои в Украйна, е ще е Юлия Самойлива, която е инвалид, предаде Блиц. Това съобщава „Первий канал”. На конкурса в Киев певицата, предвижваща се с инвалидна количка, ще изпълни песента Flame Is Burning. Самойлова многократно е участвала в различни конкурси, включително е и финалистка на проекта на Алла Пугачова „А Фактор”.

Освен това, тя участва в церемонията по откриването на зимните Параолимпийски игри в Сочи.   „Музикалната кариера  изисква огромно емоционално и физическо напрежение, на което малко са способни да издържат. Възхитен съм от успехите на Юлия. Мисля, че на 11 май милиони зрители по целия свят ще споделят с нас това чувство”, заяви ръководителят на руската делегация на конкурса Юрий Аксюта.   Автор на музиката и текста на песента Flame Is Burning е Леонид Гуткин. Той е писал песни и за други звезди, сред които Полина Гагариной и Дина Гарипова, участвали в миналото в „Евровизия”.   Юлия Самойлова е родена на 7 април 1989 година в Ухта.

Певица, композитор, автор на текстове. Многократно е печелила и е ставала лауреат на различни музикални конкурси и фестивали, както в Русия, така и зад граница. Печелила е наградата "Залатна звезда на Алла". Юлия от детство се придвижва само с инвалидна количка, има 1-ва степен на инвалидност. Любовта към музиката Юля развива благодарение на своята майка. Младият талант винаги трезво оценява своите стъпки, не приема да я съжаляват и живее пълноценно.


 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама