Жители излязоха на протест на пътя между Враца и Монтана

14.03.2026 / 12:34 0

Стопкадър Нова Тв

Недоволни излязоха на пътя и блокираха движението.

Жители на Северозападна България протестират заради лошото състояние на главен път Е-79, който е част от международната транспортна мрежа.

Според тях най-лошо е положението между Враца и Монтана. Протестиращите са блокирали движението по Е-79 в участъка, който се намира край разклона за село Краводер, пише nova.bg. 

Според тях трасето е опасно, защото има много дупки и дълбоки коловози, а това е повод за зачестилите пътнотранспортни произшествия.

Протестиращите са готови да останат на място до 13:00 ч. Тяхното искане е за спешна намеса на държавата. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама