За денонощие във Варненско: Спипаха двама пияни подкарали чужди коли, единият с 2,15 промила алкохол

27.03.2025 / 11:59 0

Булфото

За денонощието са образувани бързи производства, по които са задържани двама мъже на 34 години и на 44 години за срок от 24 часа в арестните помещения на Четвърто РУ и РУ Аксаково, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР - Варна.

Задържаните били спрени за проверка, при която след като били тествани с техническо средство „Алкотест Дрегер“, се установява, че управляват моторно превозно средство след употреба на алкохол в издишаният въздух. 

На първият пробата отчела 1,24 промила алкохол, а на вторият 2,15.

Управляваните автомобили от извършителите не са тяхна собственост. 

Случаите са докладвани на дежурни прокурори при ВРП. Предстоят повдигане на обвинения.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама