За първи път от 25 години насам в Израел ще се...

30.03.2017 / 18:17 1

Министър-председателят на Израел Бенямин Нетаняху заяви, че планира в четвъртък да одобри първото от 25 години насам изцяло ново селище в окупираната палестинска територия Западния бряг, предава вестник The Jerusalem Post, цитиран от Блиц. За първи път от 25 години насам в Израел ще се... Бенямин Нетаняху заяви, че в четвъртък ще одобри първото селище в Западния бряг на Ерусалим.  

Министър-председателят на Израел Бенямин Нетаняху заяви, че планира в четвъртък да одобри първото от 25 години насам изцяло ново селище в окупираната палестинска територия Западния бряг, предава вестник The Jerusalem Post. „Обещах от началото, че ще създам ново селище. Струва ми се, че поех този ангажимент през декември, и ще го спазя днес. Ще има повече подробности за това след няколко часа“, заяви Нетаняху.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама