Задържаха двама укрити мигранти на ГКПП „Капитан Андреево“
снимка: "Гранична полиция"
Гранични полицаи задържаха вчера двама нелегални мигранти на граничния контролно-пропускателен пункт (ГКПП) "Капитан Андреево". Това съобщиха от пресцентъра на Главна дирекция "Гранична полиция", предаде БТА.
На пункта за влизане в България от Турция е пристигнал микробус, управляван от 39-годишен мъж от Кърджали. При първоначалния физически контрол за укрити лица граничният полицай е открил мигрантите под предпоследния и последния ред седалки на превозното средство. Микробусът е селектиран и за допълнителна проверка, където граничните и митническите служители са установили, че укритите са двама мъже, които по техни данни са сирийски граждани.
Шофьорът и нелегалните мигранти са задържани в Граничния полицейски участък в Свиленград. Работата по случая продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

1
0
