theory test | btt //ads

Задържаха шофьора на колата, врязала се в тълпа на парада за титлата на "Ливърпул"

26.05.2025 / 22:02 0

Кадър Youtube

Мъжът, управлявал автомобила, който се вряза в големия парад в чест на титлата на английския футболен отбор "Ливърпул" във Висшата лига, е задържан, предава bTV.

Полицията съобщи, че е получила сигнали, че „кола е блъснала няколко пешеходци на Уотър Стрийт“ малко след 18 ч. местно време.

Министър-председателят Киър Стармър заяви в социалната мрежа X, че сцените са ужасяващи и че е информиран за събитията.

„Сцените в Ливърпул са ужасяващи - мислите ми са с всички ранени и засегнати. Искам да благодаря на полицията и службите за спешна помощ за бързата реакция“, заяви Стармър в социалните мрежи.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама