Задържани са двама за намушканото момче в софийски мол

20.10.2025 / 08:50 1

Пиксабей

Столичната полиция е задържала двама души във връзка с трагичния инцидент, при който момче бе намушкано в столичен мол и впоследствие почина.

През изминалата нощ при операция на СДВР са задържани двама души, които са заподозрени за участие в сбиването, в което 15-годишен младеж бе намушкан, а после почина в болница. Единият от двамата е заподозрян за смъртоносното нападение и също е 15-годишен. Другият е свидетел.

От МВР все още не дават подробности за арестуваните и каква точно е тяхната съпричастност към случилото се, предаде БНР.

Малко преди 20 часа снощи в мол на столичния бул. "Александър Стамболийски" при сбиване между две компании 15-годишното момче е било намушкано с нож. По информация на БНР инцидентът е станал на 3-ия етаж на търговския център, където има кино и заведения за хранене.

Все още не е ясна точната причина за скандала между двете компании. От мястото са иззети записи от охранителни камери. Образувано е досъдебно производство.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
kris (преди 9 месеца)
Рейтинг: 638735 | Одобрение: 126190
Причината е ясна....Бандитчета на 15 години !!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама