Загуби за отборите на близнаците в Турция

17.10.2017 / 08:17 0

Отборите на варненските баскетболисти Деян и Калоян Иванови претърпяха загуби в мачовете си от третия кръг на втора турска дивизия. Към момента Петким на Калоян е с победа и загуба, а Самсун на Деян е с три поражения.

Петким загуби от ТЕД Анкара със 73:83. Съперникът поведе още в началото и имаше аванс след всяка от частите на мача, за да стигне до логичната победа. Калоян Иванов беше на терена 28 минути, като записа 10 точки и 5 борби.

В мача на Деян Иванов неговият Самсун отстъпи на Тюрк Телеком с 64:83 след силна игра на противника, който направи 25 асистенции. Българинът игра 33 минути и регистрира 15 точки и 5 борби.

В следващия кръг Петким среща Истанбулспор, а Самсун – ТЕД Анкара.