Заплашиха Деси Тенекеджиева
Редактор: Недко Петров
Стопкадри бТВ
Актрисата и продуцент Деси Тенекджиева говори за новия си филм „Дяволски игри“, в който участва заедно с Мики Рурк. Филмът е на английски и премиерата му ще е на 23 февруари в Лондон.
Деси обаче разкри, че се е случило нещо много неприятно, тъй като е била заплашвана в социалните мрежи.
_%20631x%201191.png)
Тези заплахи са на религиозна и етническа основа към нея и към екипа й, и тя ги определи като изключително грозни, неверни и подсъдни.
Смятаме да се обърнем към прокуратурата и органите, които се занимават с всичко това, тъй като ти трябва да се отнесеше изключително сериозно към това, което пишеш в социалната мрежа, заяви Деси.
Социалната мрежа не е просто боклук, това е лице, и заставайки с името си там, когато разпространяваш клевети заплахи и тотално абсурдни неща, трябва да си понесеш последствията. Защото превръщаш нещо красиво и направено с любов, превръщаш един огромен труд в нещо, което просто го смачкваш, без да му дадеш шанс да се развие, добави тя.
Този филм ние искаме да се разпространява и в България, разбира се, той ще има своя път. Имаме Лос Анджелис, сега имаме в Лондон, по цял свят на фестивали спечелихме четири награди - в Капри, Холивуд, Филм фест, на световната ни премиера. Чух, че и Холивуд се е запалил защото нашият филм е излъчен, каза още по бТВ Тенекеджиева.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

