Застреляха тартора на агитката на Лацио
Шокиращ инцидент разтърси Рим! Лидерът на агитката на Лацио Фабрицио Пискители е бил убит от неизвестни нападатели. Трагичната сучка се е разиграла на “Виа Тусколана”, в близост до “Парко дели Акуедоти”, пише Sportal.bg.
Информациите са, че известният с прякора “Диаболик” фен, е бил застрелян в главата.
Пискители е стар познайник на полицията в Рим и то не само с изявите си като тартор на агитката на Лацио. Той също така бил замесен и в разпространение на дрога.
Убийството на Пискители идва само няколко месеца след като в сградата на фенклуба на Лацио бе взривена малка бомба.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

