Затворници чистят София

09.10.2025 / 15:04 1

Кадър БТВ

Затворниците са охранявани от двама полицаи

Затворници с леки присъди от тази сутрин вече чистят столичния район „Красно село“, където има криза с боклука. В репортаж на Би Ти Ви бяха показани десет лишени от свобода, които ще трябва да полагат обществено полезен труд. Затворниците са охранявани от двама полицаи. „Тук съм по нареждане, да помогна за боклука. С условна присъда съм“, разказа един от осъдените, предаде БТВ.

От следващата седмица лишени от свобода ще чистят боклука и в „Люлин“, където също има криза с боклука. Кризата със сметосъбирането в „Красно село“ и „Люлин“ стартира преди седмица, след като се провали обществената поръчка за избор на нова сметпочистваща фирма.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
0
Уйо (преди 9 месеца)
Рейтинг: 53905 | Одобрение: 7020
Да си с условна присъда не означава, че си затворник

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама