бТВ: Копето е жертвата в Борисовата градина

06.08.2025 / 20:04 0

Редактор: Юлия Георгиева, кадър бТВ

Тяло на млад мъж беше открито тази сутрин в района на националния стадион в столицата. Жертвата е треньорът по тенис. По информация на бТВ става дума за 39-годишния Георги Кръстев по прякор Копето.

Видимо по тялото на мъжа има множество наранявания, но от полицията съобщават, че не става дума за убийство. 

Не можем да кажем по никакъв начин, че става въпрос за насилствена смърт. По-скоро става въпрос за нещастен инцидент, коментира гл. комисар Любомир Николов от СДВР.

От Българския национален тенис център заявиха пред бТВ, че Кръстев е обучавал деца и спортисти на различни възрасти. За последно е тренирал на кортовете в Борисовата градина преди 10 дни.

Данните ни сочат, че мъжът е бил треньор по тенис, но от известно време лицето е започнало да употребява наркотици и алкохол, коментира Николов.

Забелязваме от записите от видеонаблюдението, че точно преди инцидента лицето е във видимо неадекватно състояние преди да падне на стълбите, който се е и оказал фаталния удар и причина за неговата смърт, допълни той.

Случаят е под надзора на Софийска градска прокуратура.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама