Как да действаме, ако затворим ключовете си в колата?


02/04/2015, 16:42

На всеки може да се случи да изпадне в подобна проблемна ситуация. Затова е добре да бъдем подготвени, ако искаме отново да отворим колата си и да се приберем благополучно. В случай че, излизайки от колата, затворите ключовете си вътре, не се безпокойте. Ще ви покажем лесен начин, по който да си отворите вратата без тях.

С помощта на дълга връв, здрав конец, кабел или друго подходящо за целта въженце, което ви се намира под ръка, направете примка.

Сега трябва да вкарате примката в колата, като промушите въженцето през уплътнението на вратата над произореца.

Опитайте се да хванете с примката лостчето за отключване на вратата.

Когато го хванете, стегнете добре и го издърпайте нагоре. Ако не се получи от първия път, опитайте отново.

Вече може да отворите вратата на колата и ако се налага, да дезактивирате алармата.


Framar.bg 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Финансист: Значимостта на долара намалява
Дата: 22/06, 09:47

Вицепремиерът Атанас Пеканов: Държавата не е против санкциите срещу Русия, ако те не са в наш ущърб
Дата: 22/06, 09:38

523 млн. лева стоят във Фонда за пътна безопасност, а жертвите на катастрофи растат
Дата: 22/06, 09:25

Търговски кораб, плаващ към Украйна, е бил поразен в Черно море при руска атака с дронове
Дата: 22/06, 09:142 Коментара

Десетки курсисти чакат дата за изпитите си от месеци заради липса на изпитващи в "Автомобилна администрация"
Дата: 22/06, 09:05

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия