Как да действаме, ако затворим ключовете си в колата?


02/04/2015, 16:42

На всеки може да се случи да изпадне в подобна проблемна ситуация. Затова е добре да бъдем подготвени, ако искаме отново да отворим колата си и да се приберем благополучно. В случай че, излизайки от колата, затворите ключовете си вътре, не се безпокойте. Ще ви покажем лесен начин, по който да си отворите вратата без тях.

С помощта на дълга връв, здрав конец, кабел или друго подходящо за целта въженце, което ви се намира под ръка, направете примка.

Сега трябва да вкарате примката в колата, като промушите въженцето през уплътнението на вратата над произореца.

Опитайте се да хванете с примката лостчето за отключване на вратата.

Когато го хванете, стегнете добре и го издърпайте нагоре. Ако не се получи от първия път, опитайте отново.

Вече може да отворите вратата на колата и ако се налага, да дезактивирате алармата.


Framar.bg 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спартак привлече испанец
Дата: 22/06, 13:02

Олег Невзоров се завърна във Варна и се срещна със собствениците на имоти във Форест клуб
Дата: 22/06, 12:57

22 юни: Днес е най-горещият ден за седмицата
Дата: 22/06, 12:54

След "Баба Алино": Българи накупиха къщи и апартаменти в затворен комплекс и им спряха водата и достъпа
Дата: 22/06, 12:48

Белгия спира влакове заради рекордни горещини
Дата: 22/06, 12:45

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия