"24 часа": Нещо се случва в Булсатком - жалбите не работят, техници след 72 часа


04/04/2015, 13:30

Клиенти на "Булсатком" са св обърнали с въпроси към "24 часа", защо са се сринали 2/3 от каналите на "Булсатком" в цялата страна. На националния телефон на оператора не дават сведения и съветват жалбите да се подават в понеделник, когато ще бъдат на работа служителите, отговарящи за това, допълва изданието. 

Вероятно силният вятър в цялата страна е причина за срива на системата, който продължава вече 48 часа. Техници се записват за след 72 часа - т.е. най-рано вторник сутринта. На въпрос не работи ли "Булсатком" събота и неделя, след като предлага денонощна услуга, служителите отговарят, че събота и неделя не работят нито жалбите, нито техниците.

"72-та часа, след които се реагира на повреди, са записани в договора и би трябвало да сте информирани, ако сте ги подписали", обясни служителка от националния телефон.

От номера не дават информация към кого да се обръщат клиенти от конкретни градове - Пловдив, Велико Търново, Сливен.

"Ние сме национален номератор и не знаем какви техници къде има", обясняват от "Булсатком". Днес дори при приемането на разговорите предупреждават за технически проблем в комуникацията между клиенти и централа - минути закъснения в получаването на сигнала. Вероятно това създава още по-сериозни проблеми в комуникациите с един от най-големите оператори на твелевизионни програми.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00

На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30

Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 00:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 00:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия