Най-малко двама пострадали в автомеле пред "Час пик" във Варна


03/05/2015, 00:43

5 коли са се блъснали пред дискотека "Час Пик" около 22.30 часа, научи Varnautre.bg. Във верижната катастрофа са пострадали поне двама - мъж и млада жена са откарани в болница.Сблъсъкът станал след като една от колите, паркирани перпендикулярно на тротоара на бул. "Цар Освободител", тръгнала да излиза и в нея се блъснало преминаващо БМВ, в него пък се нанизали пътуващето отзад такси и още две коли. 

 

Снимката е илюстративна

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



523 млн. лева стоят във Фонда за пътна безопасност, а жертвите на катастрофи растат
Дата: 22/06, 09:25

Търговски кораб, плаващ към Украйна, е бил поразен в Черно море при руска атака с дронове
Дата: 22/06, 09:141 Коментар

Десетки курсисти чакат дата за изпитите си от месеци заради липса на изпитващи в "Автомобилна администрация"
Дата: 22/06, 09:05

Без вода днес във Варна и региона
Дата: 22/06, 08:57

Кърк Хамет от Металика падна от сцената по време на концерт в Дъблин
Дата: 22/06, 08:53

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия