Най-малко двама пострадали в автомеле пред "Час пик" във Варна


03/05/2015, 00:43

5 коли са се блъснали пред дискотека "Час Пик" около 22.30 часа, научи Varnautre.bg. Във верижната катастрофа са пострадали поне двама - мъж и млада жена са откарани в болница.Сблъсъкът станал след като една от колите, паркирани перпендикулярно на тротоара на бул. "Цар Освободител", тръгнала да излиза и в нея се блъснало преминаващо БМВ, в него пък се нанизали пътуващето отзад такси и още две коли. 

 

Снимката е илюстративна

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ако сте здравноосигурен, имате право на безплатна медицинска помощ от общопрактикуващ лекар на морето
Дата: 22/06, 12:31

Прокуратурата във Варна ръководи разследване за инцидента, при който мъже се стреляха и клаха на Кабакум
Дата: 22/06, 12:27

Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
Дата: 22/06, 12:25

Дъщерята на осъден за купуване на гласове бивш кмет спечели изборите в село Бата
Дата: 22/06, 12:21

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 12:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия