Новозасадена елхичка украси Колхозния пазар, видя репортер на „Петел.бг“. Дръвчето бе поставено вчера, след като на площадчето бе направен и ремонт. Сложени са няколко нови чешмички, плочките са изцяло подменени.

Предвид вида на дървото вероятно то ще бъде част от Новогодишната украса, която без Коледна елха е непълна.

Проектът е изцяло на фирма „Пазари“, финансиран с техни средства, съобщиха от общината. Той все още не е напълно завършен, но дано новите придобивки да не станат жертва на вандали, както повечето елементи в града.
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
Градушка удари и Бургаско
Дата: 12/05, 22:43
Росен Карадимов: Само закон няма да реши проблема с цените
Дата: 12/05, 22:36
Мендел за Зеленски: Беше готов даде Донбас на Путин през 2022 година, Киев отвърна: Тя никога не е имала достъп до дипломатически решения
Дата: 12/05, 22:30
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 22:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 22:30