Новозасадена елхичка украси Колхозния пазар, видя репортер на „Петел.бг“. Дръвчето бе поставено вчера, след като на площадчето бе направен и ремонт. Сложени са няколко нови чешмички, плочките са изцяло подменени.

Предвид вида на дървото вероятно то ще бъде част от Новогодишната украса, която без Коледна елха е непълна.

Проектът е изцяло на фирма „Пазари“, финансиран с техни средства, съобщиха от общината. Той все още не е напълно завършен, но дано новите придобивки да не станат жертва на вандали, както повечето елементи в града.
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58
Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37