Странен автомобил се озова на поляна с разпадната броня и без собственик. Гледката привличаше днес вниманието на шофьори и минувачи точно до шосето на бул. "III март" над Кайсиева градина.
Автомобилът е спортен модел, двуцветен и на вид твърде запазен. По вида му става ясно, че е катастрофирал и е оставен на поляната. Той обаче е на толкова видно място, че никой не е посмял "да го разфасова", както би станало в друг случай.



Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 17:50
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 17:50
Клон падна върху автомобил на варненска улица
Дата: 27/06, 17:45
Прокурор: Шофьорът, обвинен за катастрофата с две жертви край Мездра, е бил предупреждаван да намали скоростта
Дата: 27/06, 17:29
Калфин: Бюджетът не носи изненади, плащаме цената на години безотговорно управление
Дата: 27/06, 17:15