Странен автомобил се озова на поляна с разпадната броня и без собственик. Гледката привличаше днес вниманието на шофьори и минувачи точно до шосето на бул. "III март" над Кайсиева градина.
Автомобилът е спортен модел, двуцветен и на вид твърде запазен. По вида му става ясно, че е катастрофирал и е оставен на поляната. Той обаче е на толкова видно място, че никой не е посмял "да го разфасова", както би станало в друг случай.



Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39
Обявиха жълт код в 15 области от страната
Дата: 27/06, 14:34
Земетресение от 5,4 по Рихтер удари Пакистан
Дата: 27/06, 14:29
Земетресението във Венецуела отне живота на 18-годишен футболист
Дата: 27/06, 14:25
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Дата: 27/06, 14:20